مجله طلایی پارس

همه چیز در مورد همه چیز

ثبت و جستجوی ملک
ویدیو تلگرام

لایحه استقلال کانون وکلا

1 خرداد 1399

معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه در پی دستور ریاست قوه قضاییه درباره آیین‌نامه اصلاحی لایحه استقلال کانون وکلا گفت: کانون‌های وکلای سراسر کشور در مهلت مجدد یک ماهه‌ای که به این منظور تعیین شده است، نظرات و پیشنهادات خود را اعلام کنند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ حجت‌الاسلام و المسلمین محمد مصدق اظهار کرد: مکاتبه‌ای با کانون‌های وکلای سراسر کشور انجام و بار دیگر از آن‌ها خواسته شد تا نظرات و پیشنهادهای خود را درباره اصلاح آیین‌نامه اجرایی لایحه استقلال کانون وکلا به معاونت حقوقی و امور مجلس دستگاه قضا اعلام کنند.  

وی خاطرنشان کرد: همانگونه که رئیس قوه قضاییه در دستور اخیر خود تصریح کرده‌ «ساماندهی نظام وکالت توسط وکلای متعهد و مسئولیت‌پذیر از اقتضائات تحول در قوه قضاییه است» و ما امیدواریم جامعه حقوقدانان و وکلای کشور با یاری قوه قضاییه، گامی موثر در جهت تحقق تحول مورد نظر بردارند.

معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه از وکلا و حقوقدانانی که با ارائه نظرات و پیشنهادهای راهگشای خود به فراخوان معاونت پاسخ دادند،  قدردانی کرد.

مصدق اظهار کرد: این معاونت همچنان برای تشکیل نشست‌های علمی و برگزاری جلسات هم‌اندیشی با نمایندگان کانون‌های وکلا آمادگی دارد و معتقد است با تعامل بیش‌ از پیش و پرهیز از دیدگاه‌ها و اقدامات حاشیه‌ساز می‌توان به نتایج مطلوب در این عرصه دست یافت.

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top